48 501 581 620
607 231 160
pphuskarmet@op.pl
ul. Tartaczna 71, 06-100 Pułtusk

ODLEW ZŁOM ALUMINIUM

Skup akumulatorów. Pułtusk, Nasielsk, Serock.

Zastanawiasz się gdzie sprzedać złom akumulatorów, Jeśli poszukujesz skupu złomu w okolicach: Pułtuska, Nasielska lub Serocka, skontaktuj się telefonicznie lub mailowo, otrzymasz gwarancję konkurencyjnej ceny, i możliwość odbioru złomu z twojej posesji.

Skup złomu cynku. Pułtusk, Nasielsk, Serock.

Zastanawiasz się gdzie sprzedać złom cynku. Jeśli poszukujesz skupu złomu w okolicach: Pułtuska, Nasielska lub Serocka, skontaktuj się telefonicznie lub mailowo, otrzymasz gwarancję konkurencyjnej ceny, i możliwość odbioru złomu z twojej posesji.

Skup złomu stali kwasoodpornej. Pułtusk, Nasielsk, Serock.

Zastanawiasz się gdzie sprzedać złom stali kwasoodpornej, Jeśli poszukujesz skupu złomu w okolicach: Pułtuska, Nasielska lub Serocka, skontaktuj się telefonicznie lub mailowo, otrzymasz gwarancję konkurencyjnej ceny, i możliwość odbioru złomu z twojej posesji.

Skup złomu puszek aluminiowych. Pułtusk, Nasielsk, Serock.

Zastanawiasz się gdzie sprzedać złom puszek aluminiowych, Jeśli poszukujesz skupu złomu w okolicach: Pułtuska, Nasielska lub Serocka, skontaktuj się telefonicznie lub mailowo, otrzymasz gwarancję konkurencyjnej ceny, i możliwość odbioru złomu z twojej posesji.

Skup złomu

ul. Tartaczna 71, 06-100 Pułtusk

Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Eksport-Import "SKARMET"

Krzysztof Maciej Skarżyński

ul.Polna 12A, 06-100 Pułtusk
Nip: 568-100-05-92